Biography

Biography/Životopis

30. července 2011 v 19:10 | Niki*TA
Lyndsy Marie Fonseca, poloviční Portugalka, se narodila Oaklandu v Kalifornii. Její matka se pak podruhé vdala a Lyndsy se narodila mladší sestra Hannah. Ta byla díky schopnostem otce, právníka, od dětství obsazována do drobných rolí v televizních seriálech. Když podobný talent projevila i Lyndsy, její matka ji ihned poslala do školy modelingu v San Franciscu.
Lyndsy účinkovala ve školních představeních a reklamách. Ve svých 13 letech se umístila na druhém místě v mezinárodní soutěži o malou tanečnici roku, kde si jí také všiml filmový manažer. Rodina se přestěhovala do Los Angeles a Lyndsy se po dobu tří let (2001 - 2004) objevovala v roli Collen Carlton v seriálu MLADÍ A NEKLIDNÍ. Současně se v roce 2003 byla obsazena do seriálu BOSTONSKÁ STŘEDNÍ a zahrála si epizodní roličku v sérii MALCOLM V NESNÁZÍCH.
V letech 2005 - 2007 se objevila opět v seriálu MLADÍ A NEKLIDNÍ, tentokrát však v roli dcery. Současně si zahrála v drama od HBO VELKÁ LÁSKA a následovala spousta malých rolí v známých seriálech - DR. HOUSE, JAK JSEM POZNAL VAŠÍ MATKU, HRDINOVÉ, ZOUFALÉ MANŽELKY. V roce 2010 si zahrála v akčním filmu KICK-ASS. V současné době hraje jednu z hlavních rolí v seriálu NIKITA
 
 

Reklama
Reklama